TrackMania CanyonOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Nadeo tarafından geliştirilen TrackMania Canyon adlı oyunun demo sürümünü oyunindir.biz.tr farkıyla kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz. TrackMania Canyon oyunu araba yarışı oyunları içerisinde yer almaktadır. TrackMania Canyon diğer oynadığınız araba yarışlarına benzemiyor. Sizleri daha fazla meraklandırmadan oyunun incelemesi ile baş başa bırakalım.

TrackMania Canyon oyununun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyin. Araba ve karakter seçimini yaparak hızlı bir şekilde oyuna başlayabilirsiniz. Diğer araba yarışlarını tamamen unutun. Çünkü trackmania canyon oyunu sizleri farklı bir boyuta götürecek. Zorlu yarış pistleri ile dolu kanyonda yarışlara katılacaksınız.

TrackMania Canyon Oyunu

TrackMania Canyon oyunuun görsel efektleri yukarıda da belirtiğimiz üzere gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Ses efektleri ise oyunun adrenalin tozunu artırıyor. Arabaların ve pistlerin tasarımları gayet iyi bir şekilde oyuna aktarılmış. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için 1.5 Ghz işlemci, 1 GB RAM, 256 MB ekran kartı ve 15 GB harddisk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak araba yarışı oyunlarından hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine TrackMania Canyon adlı oyunu önerebiliriz. Ekran ve ses efektleri yukarıda da belirtiğim üzere gayet başarılı. Oyunun demo sürümünü indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: TrackMania Canyon Oyun indir