Trafik Yarışı OnlineOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Hazar tarafından geliştirilen “Trafik Yarışı Online” oyununun demo sürümünü oyunindir.biz.tr olarak sizlerle paylaşacağız. Trafik yarışı online oyunu, mobil oyunlar içerisinde yer alan araba oyunudur. Oyunun demo sürümünü kendi mobil cihazınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanın.

Trafik yarışı online oyununun demo sürümünü mobil cihazınıza indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza geçin. Oyunumuzda trafik ve yarış ön plana çıkıyor. 9 farklı araç ve 6 farklı şehir oyunda mevcut. Rakiplerinizi geçip birinci olun.

Trafik Yarışı Online

Trafik yarışı online oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Görsel efektlerde 3D grafikler mevcut. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Android sürümünüzün 2.3 ve üzeri olması ve 45 M boş alana ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak mobil oyunlar kategorisindeki oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine trafik yarışı online oyununu önerebiliriz. Oyunun demo sürümünü kendi telefonunuza indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Trafik Yarışı Online Mobil Oyun indir