Train Drive ATS Light Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde TAKAHIRO ITO tarafından geliştirilen Train Drive ATS Light adlı mobil oyunu oyunindir.biz.tr farkıyla sunacağız. Train Drive ATS Light oyunu, mobil oyunlar içerisindeki yerini almıştır. Kendinizi bu mobil oyunda makinist gibi hissedip zamanın nasıl geçtiğinin farkına varamayacaksınız. Oyunu indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanmanız yeterli olacaktır.

Train Drive ATS Light oyununu kurduktan sonra oyunumuza hızlı bir şekilde geçebilirsiniz. Oyunda sinyalleri takip ederek bize verilen görevleri yerine getirmeye çalışacağız. 37 Tobu tren setleri ve 40 kilometre farklı hatları üzerinde çalışan 7 farklı treni train drive ats light oyununda bulabileceksiniz. Oyunda doğa koşullarını da göz önünde bulundurmalısınız.

train drive ats light oyunu

Train Drive ATS Light oyununun görsel efektleri mobil ortam düşünülecek olursa gayet başarılı olmuş. Mekan ve tren tasarımları gerçekçi. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için iPhone, iPod touch ve iPad Requires iOS 4.3 bir telefona ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak mobil oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine Train Drive ATS Light oyununu bir alternatif olarak sunabiliriz. Oyunun demo sürümünü aşağıdaki bağlantı linkine tıklayarak mobil cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Download: Train Drive ATS Light Mobil Oyun indir