Train ValleyOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Flazm tarafından geliştirilen Train Valley adlı oyunun demo sürümünü sizlerle paylaşacağız. Train valley oyunu simülasyon oyunları içerisinde yer almaktadır. Dünyanın en iyi tren yolu ağını kurmanız gerekiyor.  Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanın.

Train valley oyununun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyuna geçebilirsiniz. Çok iyi bir tren yolu ağı oluşturmanız gerekiyor. Bunun için tren yollarının inşasını gerçekleştirin. Tren yollarını yaparak da işiniz bitmiş olmuyor. Tren yollarını yönetmelisiniz.

Train Valley

Train valley oyunun görsel efektleri mükemmel bir şekilde dizayn edilmiştir. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için 2.2 GHZ Intel Core 2 Duo E4500 işlemci, 2 GB Ram, ATI Radeon HD 2400 ekran kartı ve 1 GB sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak simülasyon oyunları kategorisindeki oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine train valley oyununu önerebiliriz. Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download:Train Valley Oyun indir