trials evolution gold editionOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Redlynx Ltd ve Ubisoft Shanghaï ikilisinin geliştirdikleri Trials Evolution: Gold Edition adlı oyunu oyunindir.biz.tr olarak sizlere sunuyoruz. Trials Evolution: Gold Edition oyunu motor oyunları içerisinde yer almaktadır. Usta bir motor yarışçısıyım diyorsanız mutlaka oyunu deneyin. Oyunun demo sürümünü aşağıdaki bağlantı linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Trials Evolution: Gold Edition oyununun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını yaparak oyuna geçebilirsiniz. Seçtiğiniz motor ile gerçek bir deneyim yaşayacaksınız. Dünyanın dört bir yanında yarışmalara katılarak becerinizi sergileyeceksiniz. Oyunu oynarken zamanın nasıl geçtiğinin farkına varamayacaksınız. Oyunu isterseniz arkadaşlarınız ile multiplayer modunda da oynayabilirsiniz.

trials evolution gold edition

Trials Evolution: Gold Edition oyununun görsel efektleri gayet başarılı bir şekilde oyuna aktarılmıştır. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Dört çekirdekli Intel işlemci, 4 GB RAM, 1024 MB video belleği ve 5 GB HD alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyacaksınız.

Sonuç olarak yarış oyunlarından hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine Trials Evolution: Gold Edition oyununu önerebilirim. Oyunun görsel ve ses efektleri yukarıda da belirtiğim üzere gayet iyi durumda. Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanmanız yeterli olacaktır.

Download: Trials Evolution: Gold Edition Oyun indir