trystOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde bluegiant interactive tarafından geliştirilen “Tryst” adlı oyunun demo sürümünü oyunindir.biz.tr ayrılacağı ile sizlere sunacağız. Tryst oyunu gerçek zamanlı strateji oyunları içerisinde yer almaktadır. Oyunu değişik kurgusu ile sizleri bilgisayar başına kilitleyecek. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanmanız gerekiyor.

Tryst oyununun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyuna geçiniz. Gezegenler arası amansız savaşa kendinizi hazırlayın. Size verilen görevleri hızlı bir şekilde yerine getirerek puanları toplamanız gerekiyor. Yarı insan yarı robot karakterlere karşı mücadele vereceksiniz.

tryst oyunu

Tryst oyununun görsel efektleri yukarıdaki ekran görüntüsünden de anlaşılacağı üzere gayet başarılı. Ses efektleri ise oyuna daha çabuk alışmamıza olanak tanımış Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Quad Core veya 3.0 işlemci, 4 GB RAM, 1 GB Ekran kartı ve 6 GB sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak strateji oyunlarından hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerimize Tryst oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri yukarıda da belirtiğimiz üzere gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Oyunu kendi bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Tryst Oyun indir