ViolettOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Forever Entertainment S. A. tarafından geliştirilerek oyun piyasasına sunduğu Violett oyununun demo sürümünü sizlerle paylaşacağız. Violett oyunu, macera oyunları içerisindeki yerini almıştır. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanın.

Violett oyununun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza geçebilirsiniz. Mor saçlı kızımız Violett, anne ve babasına kızarak ormana içinde değişik maceralara atılır. Bizde onun bu macerasına ortak olacağız.

Violett

Violett oyununun görsel efektleri üzerinde durulmuş. Fakat ben oyunu biraz flash oyunlara benzettim. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Dual core from Intel işlemci, 2 GB RAM, nVidia 320M ekran kartı, 2 GB sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak macera oyunlarından hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine violett  oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri yukarıda da belirtiğim gibi etkileyici. Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Violett Oyun indir