War and PeaceOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Microids ve Anuman Interactive firmalarının geliştirdiği War and Peace oyunu ile karşınızdayız. War and peace oyunu, strateji oyunları içerisinde yer almaktadır. Oyunda başarıya ulaşmak için savaş stratejinizin çok gelişmiş olması gerekiyor. Bu konuda iyi değilseniz de merak etmeyin. Bu oyun sizi bu konuda eğitecek. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için oyunun sonundaki bağlantı linkini kullanın.

War and Peace oyununun demosunu indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyiniz. Bu ayarlamaları yaptıktan sonra war and peace oyunununa geçebiliriz. Oyunda sadece savaş stratejisi işi bitirmeye yetmeyecek. diplomatik konularda da masa başında iş bitirmeniz gerekli. Sizinde bildiğiniz gibi savaşlar masada kazanılır. Daha sonra stratejinizi belirleyerek savaşa geçin. Oyunda 179 farklı şehirde savaşmamıza olanak sunulmuş.

war and peace oyunu

War and peace oyununun görsel efektleri yukarıdaki ekran görüntüsünden de anlaşılacağı üzere kendi türündeki oyunların üzerine çıkamamış. Fakat oyun içeriği bu konudaki eksiliği giderecek cinsten. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için 800 MHz İşlemci, 64 Mb Ekran kartı, 256 Ram ve 1 Gb harddisk alanı yeterli olacaktır.

Sonuç olarak strateji oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize war and peace oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri yukarıda da belirtiğimiz üzere gayet başarılı. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza  indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: War and Peace Oyun indir