War in a Box: Paper Tanks Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde DQ Team tarafından geliştirilen War in a Box Paper Tanks adlı oyunun demo sürümünü sizlerle paylaşacağız. War in a box paper tanks oyunu, Strateji Oyunları içerisinde yer almaktadır. Büyük bir komutan olmak için elinizden geleni yapmanız gerekli. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanmalısınız.

War in a box paper tanks oyununun demo sürümünü bilgisayarınıza kurduğumuza göre oyunumuza geçebiliriz. Harika bir savaş deneyimi sizleri bekliyor. İyi bir komutan olarak ordularınızı yönetin.

War in a Box: Paper Tanks

War in a box paper tanks oyununun görsel efektleri idare eder seviyede. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için 2 GHz işlemci, 2048 MB RAM ve 1 GB sabit disk gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak strateji oyunları kategorisindeki oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine war in a box paper tanks oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: War in a Box Paper Tanks OYun indir