war of dynastyOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde glu.com tarafından geliştirilen “War of Dynasty” oyununun demo sürümünü oyunindir.biz.tr olarak sizlerle paylaşacağız. War of dynasty oyunu, mobil oyunlar içerisinde yer almaktadır. Kendize ait toprakların çok iyi bir şekilde korunması gerekiyor. Oyunun demo sürümünü kendi mobil cihazınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanın.

War of Dynasty oyununun demo sürümünü mobil cihazınıza indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza geçin. Oyunda Hanedan Savaşları konu alınıyor. Yönetmek istediğiniz karakterlere karar verin. Ejderhalar döneminde hayatta kalmaya çalışacaksınız.

war of dynasty

War of Dynasty oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Karakteler ve mekanlar güzel olmuş. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Android sürümünüzün 3.0 ve üzeri olması ve 90 Mb boş alana ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak mobil oyunlar kategorisindeki oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine war of dynasty oyununu önerebiliriz. Oyunun demo sürümünü kendi telefonunuza indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: War of Dynasty Mobil Oyun indir