Warehouse and Logistics SimulatorOyun indir sitemizin günkü oyun incelemesinde United Independent Entertainment GmbH tarafından geliştirilen “Warehouse and Logistics Simulator” adlı oyunun demo sürümünü sizlerle paylaşacağız. Warehouse and logistics simulator oyunu simülasyon oyunları içerisinde yer almaktadır. Farklı bir simülasyon oyununa hazırlanın. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanın.

Warehouse and logistics simulator oyununun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyuna geçebilirsiniz. Deponun içerisinde kutu dolu bunların belli bir yerden başka bir yere taşınması gerekiyor.

Warehouse and Logistics Simulator

Warehouse and logistics simulator oyununun görsel efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Pentium 3,0 GHz, 2 GB RAM, Nvidia GTX560 ve 1 GB sabit disk gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak simülasyon oyunları kategorisindeki oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine warehouse and logistics simulator oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel efektleri gayet başarılı. Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Warehouse and Logistics Simulator Oyun indir