Warlock - Master of the ArcaneOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Paradox Interactive ve 1C:Ino-Co Plus ikilisi tarafından geliştirilen Warlock – Master of the Arcane adlı oyunun demo sürümünü oyunindir.biz.tr sizlere sunacağız. Warlock – Master of the Arcane oyunu strateji oyunları içerisinde yer almaktadır. Oyunumuz bizlere fantastik bir dünyanın kapılarını aralıyor. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanmanız gerekiyor.

Warlock – Master of the Arcane oyununu indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyuna geçebilirsiniz. Warlock master of the arcane oyununda bizlere verilen görevleri yerine getirmeye çalışacağız. Silah olarak büyüleri kullanacağız. Oyunda karakteri isterseniz sıfırdan yeniden dizayn edebilir ve istediğiniz güçleri seçebilirsiniz.

Warlock - Master of the Arcane Oyunu

Warlock master of the arcane oyununun görsel efektleri yukarıda da gördüğünüz üzere daha flash oyunları anımsatmakta. Fakat oyunu oynarken zamanın nasıl geçtiğinin farkına varamayacaksınız. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Windows Vista, Windows 7 işletim sistemi, Dört Çekirdekli İşlemci, 4 GB RAM, GeForce GTX460 1 Gb Ekran Kartı ve 4 GB HD alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyacaksınız.

Sonuç olarak strateji oyunlarından hoşlanan oyunindirbiz.tr ziyaretçilerine Warlock – Master of the Arcane oyununu önerebiliriz. Oyunun deom sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki bağlantı linkinden açılan demoyu indir bağlantısını kullanmanız gerekiyor.

Download: Warlock – Master of the Arcane Oyun indir