Watch DogsOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Ubisoft tarafından geliştirilen “Watch Dogs” adlı oyunun demo sürümünü incelememizin sonundan indirebilirsiniz. Watch dogs oyunumacera oyunları içerisinde yer almaktadır. Ölüm kalım dünyasına hoşgeldiniz. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanın.

Watch dogs oyununun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza geçin. Oyunumuz Chicago şehrinde geçiyor. Zorlu görevleri başarıyla gerçekleştirmek için görevleri yerine getirmelisiniz.

Watch Dogs

Watch dogs oyununun görsel efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Intel Core i7-3770 işlemci, Nvidia Geforce GTX 560 ekran kartı ve 25 GB sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak macera oyunları içerisinde yer alan oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine watch dogs oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel efektleri yukarıda da belirtiğimiz gayet iyi.  Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Watch Dogs Oyun indir