Wildlife Park 2 - FantasyOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde b-alive gmbh tarafından geliştirilen Wildlife Park 2 – Fantasy adlı oyununun demo sürümünü oyunindir.biz.tr olarak sizlere sunacağız. Wildlife park 2 fantasy oyunu, simülasyon oyunları içerisinde yer almaktadır. Vahşi hayvanlar ile fantastik bir dünyaya hoş geldiniz. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanın.

Wildlife park 2 fantasy oyununun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyuna geçebilirsiniz. Hayvanat bahçesi kurma ve yönetme işlemlerini yapacaksınız.

Wildlife Park 2 - Fantasy

Wildlife park 2 fantasy oyununun oyununun görsel efektleri kendi alanındaki oyunlara göre gayet iyi. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Intel Pentium IV 2 GHz işlemci, 512 MB RAM ve 3000 MB sabit disk gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak simülasyon oyunları kategorisindeki oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine wildlife park 2 fantasy oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel efektleri gayet başarılı. Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Wildlife Park 2 – Fantasy Oyun indir