Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Origin Systems, Inc tarafından geliştirilen Wing Commander Saga adlı oyunu sizlerle paylaşacağız. Wing Commander Saga oyunu macera oyunları içerisinde yer almaktadır. Oyun büyük bir hayran kitlesi bulunmaktadır. Wing Commander Saga oyununun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki download linkini kullanın.

Wing Commander Saga oyununun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını yaparak oyuna geçin. Oyunumuz da uzayın derinliklerinde bir macera yaşayacağız. Wing Commander Saga oyununun bugüne gelmesi için tam 10 yıl gerekti. Yani oyun üzerinde baya duruldu. Oyunda yerine getirmemiz gereken 55 görev bulunuyor.

Wing commander saga oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı olmuş. 60 kişi tarafından 11 bin replik seslendirilmiş ve oyuna ses ve görsel efekt açısından çok büyük bir katkı sağlanmıştır. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için 1 GHz işlemci, 2 GB RAM, 128 MB Ekran kartı ve 6 GB boş sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak macera oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize Wing Commander Saga oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Oyunu indirmek için aşağıdaki linki kullanın.

Download: Wing Commander Saga Oyun indir