Wolfenstein: The New OrderOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Machine Games tarafından geliştirilen “Wolfenstein: The New Order” oyununun demo sürümünü buradan kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz . Wolfenstein the new order oyunu, aksiyon oyunları içerisinde yer almaktadır. Teknoloji ve bilim kurgu birleşmiş oyunda. Oyunun demo sürümünü incelememizin sonundaki bağlantı linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Wolfenstein the new order oyununu indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza geçiş yapabilirsiniz. Oyunumuz çok gerçekçi. Film tadında geçecek bir oyun. Verilen görevler oldukça zor. Robot askeriniz ile görevleri yerine getirin.

Wolfenstein: The New Order

Wolfenstein the new order oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Karakterlerimizin tasarımları oldukça iyi. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Intel Core i7, 4 GB RAM, GeForce 460 ekran kartı ve 50 GB sabit disk gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak aksiyon oyunları kategorisindeki oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine wolfenstein the new order oyununu önerebiliriz. Yukarıda da belirtiğimiz gibi oyunun görsel efektleri gayet başarılı olmuş. Oyun indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Wolfenstein The New Order Oyun indir