WRC 3Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Milestone tarafından geliştirilip oyun piyasasına sunulan WRC 3 adlı oyunun demo sürümünü oyunindir.biz.tr farkıyla sizlere sunuyoruz. World Rally Championship 2012 oyunu, araba yarış oyunları içerisinde yer almaktadır. Oyunun bu sürümü daha geliştirilmiş olarak bizlere sunuluyor. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanmanız gerekiyor.

WRC 3 oyununun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını yaparak oyuna geçin. WRC 2 ‘nin üzerine 2 yeni sınıf, 50 yeni yarış takımı, 35 yeni araba modeli ve yeni araba markaları dahil edilerek bizlerin kullanımına hazırlanmış. Volkswagen Polo R, Renault Twingo R2 ve Proton Satria Neo S2000 gibi otomobillerden birini seçerek kendinizi yarışmaya dahil edin.

WRC 3 oyunu

WRC 3 oyununun görsel efektleri yukarıdaki ekran görüntüsünden de anlaşılacağı üzere gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Araba tasarımları olsun mekanlar olsun oyuna çok iyi aktarılmış. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Intel Core 2 Duo işlemci, 2 GB RAM ve GeForce 9000 ekran kartı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak araba yarış oyunlarından hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine wrc 3 oyununu önerebiliriz. World Rally Championship 2012 oyununun görsel ve ses efektleri yukarıda da belirtiğimiz üzere gayet başarılı. Oyunun demo sürümünü indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanmanız gerekiyor. Açılan sayfadan kırmızı renkteki download butonuna tıklayın. “Your download is ready. Please click here to download the file.” adlı linki kullanarak oyunu indirebilirsiniz.

Download: WRC 3 Oyun indir