WWE 2K15Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde 2K Sports tarafından geliştirilen “WWE 2K15” adlı oyunu sizlerle paylaşacağız. Bildiğiniz gibi smackdown ülkemizde yayınlanmaya başladığından sonra dövüş oyunları sizlerin daha da ilginizi çektiğini fark ettik ve sizlerle süper bir dövüş oyunu olan WWE 2K15 oyununu sizlerle paylaşıyoruz. Oyunun demo sürümünü indirmek için aşağıdaki download linkini kullanabilirsiniz.

WWE 2K15 kendi bilgisayarınıza indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyin ve dövüşçünüzü seçerek oyuna başlayın. Çeşitli oyun modları ve ses efektleri sizleri oyuna adapte edecek. Birkaç tane dövüşçüsünün isimlerini sıralayalım. Booker T , Cesaro, Dean Ambrose, Big E, Big Show, Batista, Bo Dallas.

WWE 2K15

Oyunumuzun görsel ve ses efektleri mükemmel bir şekilde dizayn edilmiş. Dövüşçülerin tasarımları çok gerçekçi ve her birinin sahaya çıkış efektleri birbirinden değişik ve ilginç. WWE 2K15 oyununu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Core 2 Duo E6600 işlemci, 4 GB Ram, NVIDIA GeForce GTX 450 1 GB ekran kartı ve 22 GB boş sabit disk sürücü gibi sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyacaksınız.

Sonuç olarak dövüş oyunlarından hoşlanan ziyaretçilerimize WWE 2K15  oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel ve ses efektlerinden dolayı oyun geliştiricilerini debrik ederiz. WWE 2K15  oyununun demo sürümünü indirmek için aşağıdaki linki kullanın.

Download: WWE 2K15 Oyun indir