X Motor Racing v1.4Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Exotypos tarafından geliştirilen X Motor Racing v1.4 oyununun demo sürümünü oyunindir.biz.tr farkıyla paylaşacağız. X Motor Racing v1.4 oyunu araba yarış oyunları içerisinde yer almaktadır. Yeni görevler ve arabalar ile kaşımıza gelen X Motor Racing oyununu oynarken zamanın nasıl geçtiğinin farkına varamayacaksınız. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanmanız gerekiyor.

X Motor Racing v1.4 oyununun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyin. Oyunumuzun yeni sürümünde son model arabalara yer verilmiş. Katılacağınız yarışmada birbirinden zor rakipler sizleri bekliyor olacak. Bunun için elinizden gelen her şeyi sergilemeniz gerekiyor.

X Motor Racing v1.4 oyunu

Yukarıdaki ekran görüntüsünden de anlaşılacağı üzere X Motor Racing v1.4 oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Oyun geliştiricileri oyunumuzun gerçekligi üzerinde çok çalışmış. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için 1700 MHz cpu, 512 Mb ram, 128 Mb DX9 Radeon 9800 ekran kartı ve 600 Mb sabit disk alanı gibi sitem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak araba yarış oyunlarından hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine X Motor Racing v1.4 oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. X Motor Racing v1.4 oyununu indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın. Oyun indirmek için açılan sayfada kırmızı renkteki download butonuna basın ve “Your download is ready. Please click here to download the file” yazan yerdeki bağlantıyı kullanarak oyunu indirin.

Download: X Motor Racing v1.4 Oyun indir