X-Plane 10 Global Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Laminar Research tarafından geliştirilen X-Plane 10 Global adlı oyununun demo sürümünü oyunindir.biz.tr olarak sizlere sunacağız. X-Plane 10 global oyunu, simülasyon oyunları içerisinde yer almaktadır. Göklerin hakimi olmaya hazır mısınız ?Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için incelememizin sonundaki bağlantı linkini kullanın.

X plane 10 global oyununun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyuna geçebilirsiniz. Oyunumuz dünyanın en iyi plotlarını arıyor. Her uçuşunuzda biraz daha farklı bir deneyim yaşayacaksınız. Hava trafiğini kontrol etmeniz istenecek.

X-Plane 10 Global

X plane 10 global oyununun oyununun görsel efektleri kendi alanındaki oyunlara göre gayet iyi. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için 3 GHz işlemci, 4 GB RAM, 2 GB ekran kartı ve 80 GB sabit disk gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak simülasyon oyunları kategorisindeki oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine x plane 10 global oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel efektleri gayet başarılı. Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: X-Plane 10 Global Oyun indir