X-Plane 10Oyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde oyun geliştiricisinin ismini taşıyan X-Plane 10 adlı oyunun demo sürümünü oyunindir.biz.tr olarak sizlerle paylaşıyoruz. X-Plane 10 oyunu simülasyon oyunları içerisindeki yerini almıştır. Oyun bizlere en gerçekçi uçak oyununu oynamamızı sağlıyor. Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanmanız gerekiyor.

X-Plane 10 oyununun demo sürümünü indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza geçiş yapabilirsiniz. Oyunda tam anlamıyla her türlü uçağı kullanacaksınız. Bunların içerisinde Jetler, tek ve çok motorlu uçakların yanı sıra, planör, helikopter ve VTOLs gibi uçaklar yer alıyor. Oyunu oynarken zamanın nasıl geçtiğinin farkına varamayacaksınız.

x-plane 10 oyunu

X-plane 10 oyunu görsel efektleri yukarıda da belirtiğimiz üzere gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Oyunun ses efektleri de gayet gerçekçi olmuş. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için 3 GHz çok çekirdekli işlemci ve 4 GB RAM, 1 GB ayrılmış VRAM ile DirectX 10 özellikli ekran kartı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak simülasyon oyunlarından hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine X-Plane 10 oyununu önerebilirim. Oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Oyunun demo sürümünü indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: X-Plane 10 Oyun indir