X RebirthOyun indir sitemizin bu günkü oyun incelemesinde Egosoft tarafından geliştirilen “X Rebirth” oyununun demo sürümünü buradan kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz . X rebirth oyunu, aksiyon oyunları içerisinde yer almaktadır. Farklı bir uzay deneyimine hazır mısınız ? Oyunun demo sürümünü incelememizin sonundaki bağlantı linkinden kendi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

X rebirth oyununu indirdikten sonra menü ayarlamalarını düzenleyerek oyunumuza geçiş yapabilirsiniz. Uzay oyunlarının çoğu gelecek temalıdır. Bu oyunumuzda bu şekilde. Galaksiler arasındaki savaşlarda kendi yönettiğimiz askerlerin başarısı için uğraşacağız.

X Rebirth

X rebirth oyununun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş. Karakterlerimizin tasarımları oldukça iyi. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Intel i5 işlemci, 8 GB RAM, Nvidia GT500 Ekran kartı ve 2 GB sabit disk gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak aksiyon oyunları kategorisindeki oyunlardan hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine x rebirth oyununu önerebiliriz. Yukarıda da belirtiğimiz gibi oyunun görsel efektleri gayet başarılı olmuş. Oyun indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: X Rebirth Oyun indir