Zoo Rampage Oyun indir sitemiz bu günkü oyun incelemesinde Gentleman Squid Studio tarafından geliştirilerek “Zoo Rampage” adlı oyunun demo sürümünü paylaşacağız. Zoo rampage oyunu aksiyon oyunları içerisinde yer almaktadır. Doğanın huzuru ve aksiyon bu oyunda birlikte yer alıyor.  Oyunun demo sürümünü kendi bilgisayarınıza oyunindir.biz.tr ayrıcalığı ile taşımak için incelememizin sonundaki download linkini kullanın.

Zoo rampage oyununun demo sürümünü kendi yükledikten sonra menü ayarlamalarını yaparak oyunumuza geçin Oyunda hakimiyeti kontrol ederek huzuru sağlamaya çalışacaksınız. 1 kişiden 4 kişiye kadar eşli bir şekilde oynamanıza olanak tanınıyor.

Zoo Rampage

Zoo rampage oyununun görsel efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiştir. Nesneler güzel bir şekilde dizayn edilmiş. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanız için Quad Core Processor 3 GHz, 4 GB RAM, NVIDIA GeForce GTX 560 ekran kartı ve 1500 Mb sabit disk alanı gibi sistem gereksinimlerine ihtiyacınız olacak.

Sonuç olarak aksiyon ve aksiyon oyunlarından hoşlanan oyunindir.biz.tr ziyaretçilerine zoo rampage  oyununu önerebiliriz. Oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde dizayn edilmiş.  Oyunu indirmek için aşağıdaki bağlantı linkini kullanın.

Download: Zoo Rampage Oyun indir